Chcete-li najít obsah, zadejte několik slov eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Nedávná vyhledávání
Technická podpora
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Proudové chrániče EFI eV – spolehlivá ochrana elektromobility


Proudový chránič řady EFI eV je určen výhradně pro ochranu nabíjecích stanic elektromobilů. Jeho hlavní výhodou je kompatibilita s prvky stávající ochrany elektroinstalace, čímž odstraňuje nutnost výměny celého rozváděče, v případě potřeby instalace domácí nabíjecí stanice.

 

 Klasický proudový chránič typu A může při výskytu stejnosměrného rozdílového proudu (vyššího než 6 mA) tzv. "oslepnout", což znamená, že již nereaguje na žádný (ani střídavý) druh poruchy. Pokud si tedy chceme nainstalovat nabíjecí stanici pro elektromobily, je nutná další ochrana, která v síti kontroluje čistě stejnosměrné reziduální proudy a vypíná v situaci, kdy se takové proudy o velikosti 6 mA nebo vyšší objeví. Ačkoli je ochrana proti stejnosměrným reziduálním proudům hlavní funkcí EFI eV, dokáže také fungovat jako klasický proudový chránič typu A a lze jej použít ve stávajících elektroinstalacích, na rozdíl od instalace proudového chrániče typu B, který vyžaduje přepracování celého rozváděče.

Proudový chránič EFI eV splňuje dvě normy: IEC / EN 61008-1, což je norma pro běžné proudové chrániče, a normu IEC 62955, která se týká ochrany v případě čistě stejnosměrných rozdílových proudů. V současné době vyrábíme proudové chrániče EFI eV se jmenovitým proudem až 63 A a jmenovitým reziduálním proudem 30 mA pro reziduální proudy typu A a se jmenovitými reziduálními proudy 6 mA DC.

 

Technické údaje

icon-pdf-64
Váš košík je prázdný.