Chcete-li najít obsah, zadejte několik slov eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Nedávná vyhledávání
Technická podpora
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zásuvkové kombinace EDS

 

Řada zásuvkových kombinací vlastní výroby pod označením EDS určené pro montáž na stěnu jako součást pevné instalace. Kryt odolný proti teplu a hoření (zkouška žhavou smyčkou 650 °C) Lze montovat na podklady třídy A1 a A2.

Zásuvkové rozváděče nabízíme ve třech provedení podle velikosti skříně. V malém provedení EDS8, střední EDS11 a největší velikost EDS16 s variantou staveništního rozvaděče. EDS11 a 16 nabízí výhodu skříně se šikmo umístěnými zásuvkami ve spodní řadě.

Mezi hlavní přednosti řadíme ověřené skříně z pevného plastu ABS s kompaktním tvarem pro přímou montáž na stěnu. Všechny zásuvky jsou již připojeny k příslušným jističům a můstkům N a PE. Stačí připojit přívodní kabel na svorkovnici a zajistit příchytkou proti vytržení. Všechna provedení je možné vybavit přívodním kabelem délky 2m a pětipólovou vidlicí.

Skříně jsou vybaveny jističi ETIMAT charakteristiky B nebo C, zkratové odolnosti 10kA. V případě verze s chráničem pak v provedení typ A reagující i na stejnosměrnou složku proudu.

Přívodní kabel smí připojovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací.

 

Provedení na stěnu

 

Provedení na stojánku

 

 

 

Fotovoltaické spojovací rozváděče RFVE

Tyto Kompletní certifikované rozváděče pro fotovoltaické elektrárny jsou určeny pro povrchovou montáž. Chrání DC vedení a střídače o maximálním napětí 1000V před údery blesku a solární panely před zpětnými proudy.

Ve standardním provedení obsahují dvoupólový pojistkový odpojovač včetně DC pojistek charakteristiky gPV a svodiče přepětí. Volitelně s vypínačem instalace nebo bez pojistek.

Všechny přístroje jsou instalované na DIN liště a jsou propojeny mezi sebou, tak je zajištěna úspora času a jednoduchost při montáži.

Verze v plastové skříni ECH

pro 1 až 3 stringy

Verze v polyesterové skříni EPC

pro 4 až 16 stringů

 

Rozváděč pro přepínání záložního okruhu RPO

Určeno pro měniče GOODWE GW8KL/10KL-ET; GW8K/10K-ET

Na základě vašich individuálních požadavků je možné vytvořit individuální konfiguraci v rámci možností skříně.

                              

 

Váš košík je prázdný.