Chcete-li najít obsah, zadejte několik slov eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Nedávná vyhledávání
Technická podpora
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nové samostatně stojící skříně HXS z řady SOLID GSX

 

Nabídka produktů ETI byla rozšířena o nové kovové samostatně stojící skříně HXS300 a HXS400, zatímco široký sortiment doplňkového a vnitřního vybavení rozšiřuje rozsah celého systému SOLID GSX.

.Výhody:

• Všestrannost a flexibilita konfigurace

• Odnímatelná vnitřní sada (kterou lze použít v dílně nebo v budově během instalace)
• Kryty a montážní desky určené pro zařízení ETI (jističe, odpojovače atd.)
• Rychlá montáž
• Tříbodový systém zamykání dveří s ozubeným mechanismem a pákou s možností vybavení systémovou nebo   patentovou vložkou
• Odnímatelná zadní stěna s polyuretanovým litým těsněním
• Vysoce kvalitní membránové vývodky z horní strany a dvojité hliníkové vývodky ze spodní strany skříně
• Skříně lakované polyesterovou barvou odolnou proti UV záření
 

 


 

Skříně HXS řady SOLID GSX jsou k dispozici ve třech standardních šířkách (550 mm, 800 mm, 1050 mm) a hloubkách 300 mm (skříň o výšce 1850 mm) a 400 mm (skříň o výšce 2000 mm). Skříně je možné vybavit montážními deskami, vnitřními sadami s elektrickými zařízeními a systémem přípojnic pro rozvod napájení.

.

 

 

Je možné vybrat si mezi prázdnými skříněmi a skříněmi s předinstalovanou univerzální montážní deskou. Díky vyhrazeným montážním otvorům a uzpůsobením slabých míst v bočních stěnách lze skříně vzájemně spojovat do sestav a propojovat je mezi sebou. Mezi jednotlivé sekce lze namontovat kabely nebo propojovací lišty. Skříně je možné namontovat na stěnu pomocí vyhrazených otvorů v zadní stěně nebo speciálních nástěnných držáků. Lze je také připevnit k podlaze pomocí montážních otvorů na spodní straně skříně.Možnost libovolné konfigurace


Všechny skříně řady Solid GSX mají společné vnitřní vybavení. Kryty (CP), montážní panely (PM) nebo montážní lišty (TH-S) mají standardizované rozměry a způsoby montáže. Lze je tedy použít ve skříních řady GT, GSX 4XP160, 4XN160 a samostatně stojících skříních řady HXS.

Široký sortiment příslušenství zajišťuje možnost přizpůsobit vybavení skříně individuálním požadavkům.

Široká nabídka vyhrazených krytů a montážních desek umožňuje výrazné zkrácení doby montáže, kryty (CP x-x PF) s plastovou výplní a univerzální montážní desky (PM-F) umožňují instalaci nestandardního vybavení.

Skříně HXS nabízejí řešení, která umožňují montáž systému přípojnic přímo na zadní stěnu skříně. Nejenže toto řešení šetří místo, ale také značně usnadňuje distribuci energie. Díky zachování vhodných vzdáleností a uzpůsobením slabých míst v bočních stěnách je možné přímo propojovat sousední skříně vodiči a vést přípojnice skrz několik skříní.

Promyšlené konstrukční řešení těchto skříní umožňuje realizaci jakékoliv konfigurace.

.


Konstrukční řešení usnadňují instalaci

 

Společné prvky a podobná řešení v celém systému skříní Solid GSX výrazně usnadňují montáž a přípravu výroby rozváděčů.

Použití stejného typu samořezných a jiných šroubů umožňuje méně častou výměnu nástrojů. Mnoho malých polohových údajů a značek navíc zkracuje dobu montáže.

Systém Solid GSX umožňuje montáž a rozebrání kompletních sad s vybavením a kabely ve skříni. Kromě toho mají skříně HXS odnímatelnou zadní stěnu, což výrazně usnadňuje montáž a propojení větších a složitějších sestav.

Podrobné instrukce detailně popisují způsob montáže zařízení a vyhrazené kryty s výřezy a montážní desky s otvory pro konkrétní typ zařízení vám ušetří čas potřebný k určení požadovaného místa instalace.

 

    
Katalog
 

 


 

 

 
 
Váš košík je prázdný.