Chcete-li najít obsah, zadejte několik slov eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Nedávná vyhledávání
Technická podpora
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nový příběh ETI

 

Ve skupině ETI jsou neustálé aktualizace životním stylem nejen ve výrobním procesu, ale i v dalších oblastech - poslední je celková grafická podoba společnosti, kterou jsme úspěšně aktualizovali a navrhli v souladu s aktuálními trendy.

 

ETI působí na trhu již více než 72 let. V průběhu let jsme modernizovali a doplňovali naši nabídku produktů, formovali naši pozici na trhu a naše jméno. Inovovali jsme také naše výrobní procesy – naše výrobky z nejvýznamnějších výrobních skupin se dnes vyrábí na moderních automatizovaných linkách. Aktualizace jsou v naší společnosti stálicí nejen ve výrobním procesu, ale i v dalších oblastech - jednou z nich je určitě i celková grafická podoba společnosti, kterou jsme v průběhu let úspěšně aktualizovali a navrhli v souladu s aktuálními trendy.

 

 

ETI je tváří vývoje a pokroku, což potvrzuje i ocenění Factory of the Year. Nová image značky ETI, upgradovaná pro efektivnější, modernější a snazší použití v digitálním, virtuálním a reálném prostředí, byla zahájena s novým logem ETI a zastřešujícím sloganem. Přepnout do bezpečné budoucnosti (anglická verze: "Přepnout na bezpečnou budoucnost."). Pokračujeme ve vývoji identity značky ETI novým komunikačním příběhem, aktualizovanými webovými stránkami, obaly produktů a všemi dalšími prvky, které jsou součástí celkové grafické image ETI. Nový celkový grafický obrázek si i přes aktualizaci zachovává rozpoznatelnou barvu ETI, která je součástí našeho příběhu již více než 20 let.

 

Jsme rádi, že vám můžeme představit obnovenou identitu ETI.

 

 

 


 

 

 

Váš košík je prázdný.