Chcete-li najít obsah, zadejte několik slov eg:
fuse,arrestor,00110115 technical...
Nedávná vyhledávání
Technická podpora
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Home24h – chytrý dům budoucnosti

 

Společnost ETI se podílela na evropském projektu Dom24h – chytrý dům budoucnosti pro pohodlné a zdravé bydlení a pracovní prostředí.

 

Příspěvek společnosti ETI k celému projektu byl zaměřen na řešení ochrany elektroinstalace chytrého domu. Společnost ETI Prostik provedla návrh a realizaci hlavního rozváděče, který umožňuje napájení celého domu.

 

 

 

Pečlivě vybrané ochranné prvky uvnitř rozváděče zajišťují účinnou ochranu elektrické instalace a spotřebičů.

 

Kromě standardních ochranných prvků (proudové chrániče RCCB, miniaturní jističe MCB, proudové chrániče s nadproudovou ochranou RCBO...) stojí za to vyzdvihnout klíčové produktové inovace společnosti ETI vyvinuté speciálně pro potřeby chytrého domu:

 

"Smart RCBO˝- Elektroměr

 

    

 

„Chytrý“ elektroměr je navržen na základě stávajícího RCBO KZS -1M s přidanou funkcí konektivity. Měřicí modul neustále sleduje množství spotřebované elektrické energie prostřednictvím poklesu napětí na „měřicím rezistoru“ a data odesílá prostřednictvím vestavěného Z-wave modulu do t. i. datového koncentrátoru. Připojení ke cloudu nám umožňuje sledovat aktuální spotřebu elektřiny a spotřebu „zpětně“ pro různé spotřebiče v domě.

 

 

 Váš košík je prázdný.